Aksident në Korçë, lëndohet rëndë një person
Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë, në vendin e quajtur Kuc.

Bëhet me dije se një mjet dhe një kamion janë përplasur, duke lënë të lënduar rëndë një person.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.
Shtuar më 16/09/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori