Aksident me 2 të plagosur në Fushë-Krujë, nisen me urgjencë
Një aksident ka ndodhur në zonën e Fushë-Krujës.

Burime pranë vendngjarjes bëjnë medije se tre automjete janë përplasur pranë fshatit Nikël duke shkaktuar dy të lënduar.

Mësohet se të lënduarit janë nisur me urgjencë drejt Tiranës ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2019, ora 20:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori