Aksident i rëndë në Valbonë, 5 të plagosur
Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta në parë në hrje të luginës së Valbonës, ku dy automjete janë plagosur.

Sipas informacioneve, si pasojë e aksidentit 5 persona, identiteti I tyre ende nuk bëhet I ditur, kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.
Shtuar më 18/08/2019, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori