Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, humb jetën një person
Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq të Mirditës.

Mësohet se nga ky aksident ka humbur jetën një person. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 18:45 , në autostradën Rreshen-Kukës, në fshatin Gëziq ,Mirditë, automjeti tip “Kamionçinë”, me drejtues shtetasin E.B.,41vjeç, banues në Fanë, Mirditë, ka përplasur një këmbësor. Si pasojë e përplasjes, këmbësori ende i pa identifikuar ka gjetur vdekjen

Drejtuesi i automjetit shtetasi E.B. është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar”./albeu.com/
Shtuar më 15/11/2019, ora 19:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori