Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Lushnje ku një makinë ka përplasur për vdekje nbjë këmbësor.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në vendin e njohur si ‘Tre urat’ në Lushnje.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Ambulanca dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Shtuar më 20/10/2019, ora 14:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori