Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, "zhduken" pasagjerët
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë – Milot.

Sipas raportimeve mësohet se makina me taraga'DR 1559" e përfshirë në aksidnet ka bërë disa rrotullime në rrugë dhe më pas është përplasur me shtyllën e tensionit të lartë 6000 volt.

Dyshohet se aksidneti ka nodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, por sipas policisë asnjë person nuk është paraqitur në spital thotë policia.

Dyshohet se personat që udhëtonin në të mund të jenë persona me probleme ose mund të kenë shkuar direkt në spitalin ushtarak Tiranë.

Kjo mbetet për t’u verifikuar në orët në vijim./albeu.com/
Shtuar më 20/04/2019, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori