Aksident i rëndë në Fier, ndërron jetë një person, largohet drejtuesi i mjetit
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vajkan, ku ka humbur jetën një person. Viktima quhet Shpëtim Isufi, 63 vjeç dhe po udhëtonte me biçikletë kur është goditur nga një automjet me shpejtësi.

Për pasojë Shpëtim Isufaj ka gjetur vdekjen e menjëhershme nga plagët e marra.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendgjarja.
Shtuar më 16/07/2019, ora 22:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori