Taksia kthehet përmbys mes rrugës, aksident i rëndë mes Tiranës (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Bulevardin "Zhan d’Ark" në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, njëra prej tyre taksi.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë pakujdesia e njërit prej shoferëve.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia, zjarrfikësit dhe autoambulanca për t’i dhënë ndihmën e parë të përfshirëve në aksident. /albeu.com/

Shtuar më 29/12/2020, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori