Aksident i frikshëm në Tiranë, kamioni merr 10 metra përpara makinën

Foto ilustruese
Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë kryqëzimit tek "Pallati me Shigjeta" në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se një kamion është përplasur me një makinë.

Kamioni duket se nuk ka mundur të frenojë dhe për pasojë e ka marrë makinën para për rreth 10 metra.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe nëse ka të lënduar.

Shtuar më 30/09/2020, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori