60-vjeçarja në Tiranë hidhet nga kati i pestë
Një 60-vjeçare i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku ajo banonte.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:55, ndërsa dyshimet e para janë se gruaja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

“Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor”, thuhet në njoftimin e policisë
Shtuar më 26/09/2020, ora 18:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori