4 ton emarihuanë në Itali, arrestohen 3 shqiptarë
Një tjetër sasi e madhe droge është kapurItali.

Policia italiane dhe Guardia Di Finanza kanë kapur 4 ton marihuanë dhe tre shqiptarë, që po e transportonin atë.

Droga u zbulua gjatë kontrollit të një jahti nga Policia e Foggia dhe Manfredonias.

Hetimet vazhdojnë, ndërkohë akoma nuk dihet si ka arritur drogaItali e as emrat e shqiptarëve të arrestuar. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 08:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori