E fejuar me Ervin Matën, Sergio dëshiron të puthë Elvana Gjatën
Këngëtari mjaft simpatik, i njohur për publikun si Sergio ka shprehur dëshirën e tij për të puthur kolegen e tij Elvana Gjatën.

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, këngëtari u bë pjesë e lojës me pyetje që quhet “Basket”.

Ai u pyet se nëse do jepte sot puthjen e tij të parë me cilën nga artistet shqiptare do të donte ta kishte shkëmbyer dhe pa droje fare, Sergio tha emrin e këngëtares Elvana Gjata.

“Do të doja të puthja Elvana Gjatën,”- tha Sergio, teksa automatikisht i ka hapur sfidë të fejuarit të këngëtares, Ervin Matës.

Shtuar më 16/11/2019, ora 21:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori