E doni ju plumbin ballit! Protestuesit acarohen me deputetët e PD pasi kërkuan largimin
Ndërkohë që deputetët e PD-së kanë kërkuar largimin e protestuesve nga kordoni i policisë, një numër i madh prej këtyre të fundit i kanë kërkuar llogari që të mos e bëjnë këtë.

"Pse po ikni mër? Nga kush po trembeni ju? Pse po trembeni. Ju na sollët deri këtu dhe tani tërhiqeni. Jeni ju që doni plumbin ballit", i është kthyer demokrati deputetit të PD-së, Bardh Spahija.

Me ardhjen e Lulzim Bashës, turma është larguar nga hyrja e Ministrisë së Brendshme dhe ka shkuar në drejtim të selisë së Partisë Demokratike. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori