E diela e arrestimeve të bujshme, reagon Rama
Pëlqej
Dita e sotme ka qenë shumë e vrullshme dhe ka pasur arrestime të bujshme.

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për këtë cështje.

Në një postim në Tëitter Rama shkruan se “Atyre që bëjnë politikë me krimin, lufta kundër krimit u rrit dëshpërimin”

POSTIM I PLOTË

Atyre që bëjnë politikë me krimin, lufta kundër krimit u rrit dëshpërimin. Sa më fort do ta godasim krimin, aq më e dëshpëruar do të bëhet kundërvënia e tyre! Ne do ta bëjmë këtë vend të pajetueshëm për kriminelët dhe të pashpresë për ata që me krimin bëjnë politikë #DerinëFund. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori