E çuditshme, pëllumbi hyn në fushë dhe dëmton lojtarin e Argjentinës (VIDEO)
Një ngjarje e pazakonshme ka ndodhur në ndeshjen mes Argjentinës dhe Venezulës në kuadër të Kupës së Amerikës.

Në një moment të ndeshjes, një pellumb ka hyrë në fushë duke e fauluar mesfushorin e Argjentinës, De Paul.

Videoja kur papagalli e bën faullin është bërë hit në rrjetet sociale.
Shtuar më 29/06/2019, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori