Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
E braktis e dashura, i riu i ndyn në derën e shtëpisë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një i ri është dënuar me 10 muaj burg, për shkak se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme ish-të dashurën e tij, dhe i ka jashtëqitur në derën e apartamentin ku shtetasja A.M banonte.

Ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë,ndërsa tashmë gjykata e ka dënuar me 10 muaj burg shtetasin R.M. Gjatë shqyrtimit gjyqësor rezultoi e provuar se më datë 1 prill 2016 kallzuezja A.M.,ka kallëzuar shtetasin R.M me të cilin ka patur një lidhje dashurie një vjeçare, për shqetësimet e vazhdueshme që ai i ka sjellë, duke bërë që të ndihet e kanosur për jetën.

Ajo deklaron se,ka qenë e lidhur me këtë të pandehur për rreth një vit dhe se përpara një muaji ajo është ndarë me këtë shtetas për shkak se ai ka ushtruar dhunë fizike disa herë ndaj saj.


Shtuar më 27/11/2016, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}