E akuzojnë për të infiltruar, plas grushti në protestën e opozitës (VIDEO)
Një situatë kaotike është krijuar brenda protestuesve, të cilët kanë sulmuar me grushta një person duke e akuzuar si person të infiltruar nga policia dhe provokator.

Është dashur ndërhyrja e ish-deputetit Luçiano Boçi dhe ish-deputetëve të tjerë për të qetësuar situatën.

Ndwrkohw protestuesit kanw nisur marshimin nga Kuvendit pwr tek Kryeministria. /albeu.com/.
Shtuar më 03/04/2019, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori