"Dyshoja se më tradhtonte", rrëfehet Ademi që vrau dy motrat
51-vjeçari Përparim Ademi, i cili ekzekutoi ditën e fundit të 2020-ës motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, ka dhënë deklarimet para grupit hetimor.

Ademi është shprehur se nuk ka patur për qëllim të vrasë motrat, por në debat e sipër ata e kanë ofenduar dhe ka qëlluar në drejtim të tyre. Sipas Ademit, ai kishte krijuar lidhje paralele me Zhanetën, pavarësisht se ishte i martuar.

Gjatë javëve të fundit, sipas 51-vjeçarit, ajo ishte distancuar ndjeshëm, ndërsa dyshonte se edhe ajo kishte një lidhje tjetër.


Shtuar më 01/01/2021, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori