Dy vellezer vrasin njeri-tjetrin
Albeu.com
Kanë ndërruar jetë dy vëllezërit e plagosur pas një konflikti për pronën. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Domen të komunës Postribë të qarkut të Shkodrës ku vëllezërit Isa dhe Hysen Çela përkatësisht 79 dhe 76 vjeç plagosën me armë njëri-tjetrin pas një zënke për pronën.Edhe pse të dy vëllezërt e plagosur u dërguan menjëherë në spital ata nuk kanë mundur të jetojnë pas plagëve të rënda që kishin marrë.

Fillimisht ata kanë nisur të debatojnë ashpër me njëri-tjetrin por më pas debat ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit dhe mjeteve të forta.
Shtuar më 31/05/2010, ora 23:13
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori