Dy vajza jetime të mitura, kë la pas i vrari në Shkodër
Brahim Bilali
Vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali i ekzekutuan sot në Shkodër në një atentat të mirë përgatitur.

Astriti është babai i ish-kampionit të boksit Astmer Bilali, i cili është i arrestuar aktualisht në kuadër të grupit të Bajrajve.

Albeu.com mëson se Brahim Bilali ndërkohë ka lënë pas dy vajza të mitura, njëra 16 dhe tjetra 14 vjeçe.

FNSH ka rrethuar vendin ku ndodhi vrasja, ndërkohë që në zonën e Livadheve është gjetur një makinë e djegur, e cila dyshohet se i përket atentatorëve.

Në këtë zonë gjenden zakonisht makinat pas atentateve të shumtë në Shkodër. /albeu.com/

Shtuar më 30/03/2019, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori