Dy të vdekur nga një aksident në Elbasan
Një aksident i rëndë i ndodhur rreth mesnatës së sotme ka tronditur Elbasanin. Një makinë ka përplasur në grua së bashku me dy vajzat e saj teksa po kalonin rrugën në afërsi të Stacionit të Trenit në Elbasan.

Si rezultat i përplasjes, dy vajzat 17 dhe 18 vjeç kanë humbur jetën ndërsa autori ka braktisur makinën pas aksidentit.

Ndërkohë, policia ka shapllur në kërkim drejtuesit e makinës. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2012, ora 02:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori