E FUNDIT/ FSHF shkarkon Panuccin
Dy të rinj qëllojnë me bojë Erion Veliajn
Dy të rinj që janë pjesë e LRI-së kanë tentuar të godasin me bojë kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj.

Ndryshe nga shumë të tjerë që zgjodhën të festonin sot, disa të rinjë të FRPD dhe LRI kanë protestuar rrugëve të Tiranës.

Në momnetin që Veliaj po hynte në derën e Bashkisë, dy prej protestuesve kanë hedhur në drejtim të tij topa me bojë.

Mësohet se dy personat në fjalë janë shoqëruar në ambientet e policisë./albeu.com/Shtuar më 17/03/2019, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori