Dy shqiptare arratisen nga burgu ne Itali
Albeu.com
Dy shtetas shqiptarë janë arratisur nga burgu i Pizas në Itali. Sipas mediave italiane bëhet fjalë për Bledar Shehun, 27 vjeç dhe dhe Roland Dedjan , 26 vjeç.
Dy shqitparët arritën të kalonin burgun me çarçafë. Ata nuk kishin marrë dënimin përfundimtar, por akuzoheshin njëri për rrëmbim dhe tjetri për vrasje.
Policia është vënë në kërkim të dy të arratisurve.
Shtuar më 27/07/2010, ora 10:44
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori