Dy shenjat e horoskopit që vdesin për thashetheme
Astrologët thonë se 2 shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, “vdesin” të marrin në gojë të tjerët.

Kush janë këto 2 shenja? Lexo më poshtë:

Gaforrja

Mund të duken të paqta, të qeta, sikur dhe një mize kanë frikë t’i bëjnë keq.

Por Gaforret janë thashethemexhie.

Nëse një Gaforre bën thashetheme me ju, e sigurtë që bën thashetheme edhe për ju.

Janë dëgjues të mirë, por sapo të largohet nga ju, biseda e rradhës që do të bëjë me të tjerët do të jenë problemet tuaja.

Binjakët

Janë shenja e komunikimit, ndaj nuk u vëmë faj atyre, por juve që shkoni dhe u thoni një sekret Binjakëve.

Nuk e bëjnë nga dashakeqësia, por flasin aq shumë saqë nuk i filtrojnë informacionet që japin.
Shtuar më 22/08/2020, ora 19:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori