Çfarë ndodhi me barkun? Dy produktet që kthyen sërish në formë Ramën (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama është një ndër kryeministrat më të gjatë në botë, por para disa kohësh ai shtoi goxha në peshë, siç mund t'a shihni në galerinë e bashkëngjitur lajmit.

Por falë gjatësisë së tij, pesha e shtuar nuk binte shumë në sy. Por si ia doli Rama të hiqte peshën e tepërt?

Burime nga mediat bëjnë me dije se Rama ka një dietë të thjeshtë e cila nuk përfshin dietë drastike apo ushtrime e djersitje.

Falë heqjes apo reduktimit të bukës dhe djathit nga ushqimi i përditshëm Rama është rikthyer sërish në formën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori