Dy “policët” grabisin argjendarinë me armë
Dy persona të armatosur dhe të maskuar me uniformë policie dhe me maska, kanë grabitur këtë të mërkurë argjendarinë “Çaku” në Shkodër. Sipas policisë grabitësit kanë arritur të marrin dy pllaka me ar dhe të largohen me një motoçikletë sportive nga vendi i ngjarjes.

Edhe dy vjet më parë, kjo argjendari është tentuar të grabitet nën kërcënimin e armëve nga 2 persona, të cilët plagosën dy pronarët e pranishëm. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori