Dy plagosje me arma zjarri regjistrohen në Lezhë
Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në qytetin e Laçit. Sipas policisë ngjarja e parë ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laçku një person është qëlluar me armë zjarri dhe është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të qytetit.

Ndërsa ngjarja e dytë është shënuar në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit ku një përson tjetër ka mbetur i plagosur po me armë zjarri. Policia ka nisur hetimet mbi këto dy ngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2012, ora 17:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori