Dy nxenes tregojne: Deshmitaret e Jehovait na kercenuan me vetvarje
Albeu.com
Ne fshatin Libofshe te Fierit dy nxenes te shkolles 8 vjecare te ketij fshati jane kercenuar nga 4 burra te vetevaren pasi ne te kunderten ata do t'i vrasin.Me kete rast nje histori e frikshme ka tronditur kete rreth te Fierit. Nxenesit kane thene se 4 personat jane paraqitur si deshmitare te Jehovait dhe se u kane dhene dhe nje fletushke ku u tregonin se pse duhet te vetevareshin dhe nje litar per ta kryer ate. Megjithe deshmite e nxenesve deri tani ende nuk eshte gjetur kjo fletushke dhe i takon policise per te zbardhur deri ne fund kete ngjarje qe nese do te rezultonte e vertet do te perbente nje rrezik vertet serioz. BW
Shtuar më 30/04/2005, ora 19:34
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori