E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Dy në pranga për vjedhjen e ujit, abuzonin me qytetarët
Drejtuesit e dy autoboteve janë vënë në pranga, pasi vidhnin ujin duke ia shitur qytetarëve e mos përmbushur standardet. Tashmë dy autobote janë sekuestruar dhe janë arrestuar drejtuesit e tyre nga efektivët e komisariatit nr. 4 dhe strukturat e UKT-së.

Autobotet vidhnin ujë nga tubacioni kryesor i ujësjellësit, duke e tregtuar për qëllime përfitimi. Të arrestuarit e shisnin ujin në mënyrë abuzive tek qytetarët, duke mos përmbushur standardet e sigurisë për shëndetin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2015, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori