Dy makina përfshihen në një shkëmbim zjarri në Kamëz
Persona nga dy makina të ndryshme kanë gjuajtur në drejtim të njëri tjetrit tek kthesa e Kamzës në Tiranë.

Dy makinat e përfshira në këtë incident janë një BMW ngjyrë vishnje dhe nj Mercedes Benz.

Raportohet se makina BMW është dëmtuar me disa plumba ndërsa mësohet se s’ka të lënduar.

Policia po heton ngjarje dhe priten më shume detaje në orët në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 22:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori