Dy ekzekutimet mafioze, RENEA blindon Elbasanin e kontrollon shtëpi me shtëpi
Pas dy vrasjeve që kanë tronditur vendin, RENEA po zhvillon një operacion blic në Elbasan dhe Peqin.

Dyshohet se aksioni ka ndodhur pas vrasjeve si ekzekutimi i Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt.

Informacionet paraprake thonë se kontrollohet po zhvillohen edhe nëpër shtëpi.

Vijon.../albeu.com/

Shtuar më 11/08/2020, ora 23:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori