Dy anët e medaljes në protestën e PD (FOTO LAJM)

Protesta e sotme kishte dy anët e medaljes. Në një foto që qarkullonte në rrjetet sociale shfaqej një orë e shtrenjtë e një protestuesi dhe nga ana tjetër, një person me këpucë të vjetra.

Po ja se çfarë ka shkruar Kreshnik Spahiu në Facebook:

"KEPUCE NE REVOLTE
25 vite duke protestuar,
çerek shekulli të mjeruar,
Nga çdo qeveri të harruar,
PS dhe PD populli i ka provuar". /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2015, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori