Dy aksidente në Fushë-Krujë, makinave iu shkëputen gomat nga shasia (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dy aksidente kanë ndodhur pak pas mesdite sot në Fushë-Krujë, për fat të mirë pa pasoja fatale.

Nga informacioni dhe fotot e dërguara në redaksinë e Albeu.com, mësohet se aksidenti i parë ka ndodhur mes një makine tip "Audi" dhe një tjetren "Range Rover" në drejtimin Lezhë-Fushë Krujë, ku nga përplasja, kësaj të fundit i janë shkëpurtur gomat nga shasia e makinës.

Aksidenti tjetër ka ndhur në aksin Fushë Krujë-Rinas, ku një automjet tip "Mercedes" ka rrëshkitur në kanalin anësor të rrugës, për fat të mirë pa pasoja në njerëz. /Albeu.com.
Shtuar më 10/01/2017, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori