Dvorani u cilësua si ithtar i drejtësisë, Meta reagon ashpër: Kurrë!
Deklarata e DASH për Ardian Dvoranin duke e konsideruar si një ithtar të reformimit të drejtësisë ka bërë bujë në Shqipëri.

Për këtë konsideratë të DASH, ndaj ish-kreut të KED, ka reaguar dhe presidenti Meta, i cili thotë se në 25 Prill, shqiptarët do të votojnë edhe kundër mafies ndërkombëtare.

Meta dhe Dvorani kanë pasur përplasje të forta mes tyre sa i takon anëtarëve të Gjykatës së Lartë dhe asaj Kushtetuese.

Deklarata e Metës:

25 prill – Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2021, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori