Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
DURRËS/ Një 67 vjeçare gjendet e vdekur në banesën e saj
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një 67 vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj. Nga të dhënat e para mësohet se ajo është gjetur e pajetë nga shërbimi zjarrfikës.

Dyshohet se e moshuara kishte ndërruar jetë para tre ditësh. Në banesën e të ndjerës nuk është gjetur asnjë ngrohëse. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 17:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}