Durrës/ Mjeti tip "Benz" përplas për vdekje këmbësoren
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një aksident me pasojë jetën është shënuar në Durrës. Një mjet tip "Benz" ka përplasur për vdekje një grua rreth 55 vjeçe.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, shtetasin me iniciale A.A., 52 vjeç., raporton Portali "Albeu".

Nga ana e uniformave blu, po punohet për identifikimin e viktimës. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2016, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.