Durres, plagoset me arme nje shqiptar nga Maqedonia
Albeu.com
Një shtetas nga Maqedonia është plagosur në qytetin e Durrësit. I plagosuri, 40 vjeçar, është qëlluar nga tre persona. Emri i tij nuk bëhet ende me dije, por mësohet se ai ishe nga Gostivari dhe punonte si kuzhinier në një restorant.
Ngjarja ndodhi pas një sherri banal mes 40-vjeçarit e tre personave në plazhin e Durrësit. Policia ka mbërritur në vendgjarje për hetime.
Shtuar më 16/07/2010, ora 11:37
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori