Durres, mbytet ne det 22-vjecarja
Albeu.com
Një 22-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në plazhin e Golemit.Sipas policisë 22-vjecarja, Sahe Beqja, ishte futur për t'u larë në det në thellësi dhe duke qenë se ajo nuk dinte not është mbytur, pa mundur të dalë nga thellësia.
Burime nga policia e Durrësit bëjnë të ditur gjithashtu se viktima ishte nga Kukësi dhe ndodhej për pushime me familjen në Golem. Kjo është viktima e tretë për këtë sezon në plazhin e Golemit.
Shtuar më 11/07/2010, ora 13:09
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori