E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Durres, mbyten ne det xhaxhai dhe nipi
Albeu.com
Nje ngjarje e rende ka ndodhur pasditen e sotme ne qytetin e Durresit, ku dy persona kane humbur jeten pasi jane mbytur ne detin Adriatik. Lajmin e bejne te ditur burime policore lokale, sipas te cilave viktimat jane shtetasit Bardhyl Zaqellari, 39 vjec dhe nipi i tij Alban Zaqellari, 19.
Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur rreth ores 17:40, teksa dy viktimat po laheshin tek Gjiri i Lalzit.

Burimet saktesojne me tej se trupat e tyre jane derguar ne morgun e qytetit bregdetar, ku pritet qe nga autopsia te percaktohen shkaqet e vdekjes.
Shtuar më 10/07/2009, ora 03:35
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori