Durres, grindje mes adoleshentesh, nje i plagosur
Albeu.com
4 adoleshente ne Durres jane perleshur mes tyre dhe gjate zenkes eshte perdorur edhe nje arme zjarri pistolete nga nje 16 vjecar. Per pasoje eshte plagosur nje prej te rinjve 16 vjecare. Policia i shoqeroi ata dhe zbuloi se arma i perkiste nje efektivi te Policise Pyjore ne Durres, djali i te cilit ishte perfshire ne konflikt.

Shtuar më 20/05/2010, ora 14:41
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori