Durrës, gjenden dy të rinj të mbytur
Dy të rinj të cilët mendohet se kanë qenë duke mbledhur materiale metalike janë gjetur të mbytur pasditen e së dielës në lumin e Ishmit në Durrës. Sipas policisë Ervis Sali dhe Bledar Sinometi, të dy 20 vjeçare mund të kenë humbur jetën aksidentalisht.


Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë të cilat kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2012, ora 18:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori