Durrës, e reja tenton të vetëhidhet nga tarraca e pallatit
Një vajzë ka hipur në tarracën e një pallati dhe kërcënon se do të vetëhidhet.

Pranë vendit të ngjarjes në pallatet e bashkisë së Shkozetit kanë shkuar dy makina zjarrifkëse dhe policia.

Lajmi konfirmohet nga Shërbimi zjarrfikës i cili njoftoi policinë
Shtuar më 04/05/2019, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori