Duma: Vetëvrasja e të riut në burg është standardi i Ramës
Partia Demokratike reagoi pak minuta më parë në lidhje me vetëvrasjen e 22-vjeçarit në Burgun e Rrogozhinës, i cili ishte arrestuar për një sasi të vogël lënde narkotike.

"Me Edi Ramën, Klement Balili që e kërkon gjysma e policive të Europës, e cilësohet nga CNN si, Eskobari i Ballkanit, trafikanti më i madh i drogës në rajon, gëzon mbrojtje, liri, pushtet, madje dhe zyrë të lartë drejtuese në shtet, dhe asgjë nuk e gjen atë, edhe pse duhej arrestuar prej majit të vitit 2016. Me Edi Ramën, një i ri 22 vjecar, Estref Halili, i arrestuar nga policia sipas familjarëve të tij me 3 gram hashash, trajtohet pa mëshirë, dhe shtyhet drejt vetvrasjes në qeli"., - tha nga selia e demokratëve Grida Duma. /Albeu.com/

Shtuar më 04/01/2017, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori