Duke parë ndeshjen, Meta publikon foton e pazakontë nga shtëpia
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh.

Ndërkohë që kanë mbetur edhe pak minuta nga ndeshja me Francën, presidenti Ilir Meta ka ndarë një foto shumë të pazakontë.

“Me Sashën duke shpresuar”- shkruan Meta teksa shfaqet në ambientet e shtëpisë së tij me një mace në prehër.
Shtuar më 17/11/2019, ora 22:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori