Duan “kokën” e Tahirit, treshja e prokurorëve zbarkon te Krimet e Rënda
Pëlqej
Pas ndërprerjes së seancës në Kuvend, tre prokurorët e çështjes së Saimir Tahirit, kanë mbërritur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda

Prokurorët Besim Hajdarmataj, Elisabeta Imeraj dhe Gentjan Osmani pritet të zhvillojnë një mbledhje në Prokurori për dosjen “Habilaj”, shkruan Syri.net.

Burime pranë Prokurorisë bëjnë të ditur se përfaqësuesit e organit të akuzës po verifikojnë provat për dosjen në fjalë, ku sipas tyre rezulton i implikuar edhe ish-ministri i Brendshëm. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2017, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori