Dua Lipa pranon padashur lidhjen me Martin Garrix (FOTO LAJM)

Këngëtarja e cila po korr sukseset më të mëdha në botë, Dua Lipa, për herë të parë pas shumë kohësh ka reaguar për Martin Garrix.

Dua, e cila u spekulua për një lidhje romantike me producentin e jashtëzakonshëm, nuk ka mohuar zërat për asnjë cast dhe duket e në postimet e fundit në instagramin e saj ajo ka pranuar padashje lidhjen mes tyre.

“Faleminderit Marin Garrix që më lë të të bashkohesha në skenë”, u shpreh Dua në një postim në rrjetin social Instagram.

Dhe në atë të fundit ajo postoi një fotografi duke qeshur më Martinin dhe ata duken aq të lumtur.

Fansat kanë komentuar të ekzaltuar duke thënë se ata duket sikur duhen shumë. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori