Droni që ngriti flamurin në Beograd bëhet film (VIDEO)
Anembanë botës tashmë droni i famshëm ka marrë një vëmëndje të madhe. Tani çdo gjë është konkretizuar, pasi droni që ngriti flamurin në Serbi eshte pjese e filmitanimuarSouth Park”.

Droni është bërë pjesë e filmitanimuar amerikan "South Park". “South Park”, është krijuar nga Trey Prker dhe Matt Stone, të cilët që në fëmijëri vizatonin figura dhe histori për të qeshur. Autorët e këtij filmi të animuar merren me aktualitete nëpër botë, por të gjitha të realizuar në mënyrë komike.

Në fakt ajo që ndodhi më 14 tetor në Beograd do të mbetet gjatë në kujtesë. Identiteti ynë kombëtar në një çast historik u shfaq me gjithë pamjen epike dhe i frymëzoi shqiptarët për një kohë të gjatë. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2014, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori