Droguan dhe përdhunuan italianen, në pranga dy kamarierë shqiptar
Dy shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane pasi akuzohen se kanë përdhunuar 30 vjeçaren Italiane, mbas dasmës ku ajo ishte e ftuar.

pranga kanë rënë dy kamarierë shqiptarë, të cilët sipas vajzës ata e kanë droguar dhe e kanë marë me vete me makinë dhe me pas kanë abuzuar me të.

Sipas mediave italiane, dy shqiptarët e kanë cuar në një vend të shkretë dhe kanë abuzuar disa herë me forcë me të.

Pas abuzimit, mësohet se e kanë braktisur vajzën gjysëm te zhveshur në rrugë. /albeu.com/

Shtuar më 07/07/2018, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori