Drogë mes serës me domate, shqiptarët e pësojnë keq në Itali
Pëlqej
Policia italiane ka vënë në pranga 2 shtetas shqiptar në zonën Macconi në Ragusa.

Policia zbuloi një fermë ku kultivohej kanabis, e cila ishte në pronësi të 36-vjecarit shqiptar, Andi Sina.

Veç tij u arrestuan edhe Enio Toska, 18 vjeç (shqiptar), Maria Alina Lupu 37 vjeç dhe Alexandru Enachi, 18 vjeç me kombësi rumume.

Gjatë kontrollit rutinë të policisë brenda serës ku kultivoheshin domate, u gjetën shumë rrënjë marijuane të lartësisë nga 180 deri në 230 cm. Numri i saktë ende nuk është publikuar nga policia. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori