Drogë brenda bombulës, arrestohet 27 vjeçari nga Shkodra
Policia Kufitare e Durresit sekuestron 52 kg kanabis sativa dhe vuri në pranga Ardit Piranej nga Shkodra.
Lënda narkotike u gjet e fshehur në brendësi të një bombule gazi me të cilen furnizohej automjeti, dhe ishte vendosur në bagazhin e mjetit.

27-vjeçari e kishte fshehur drogën në një bombul gazi dhe po tentonte që makinën e tij "Audi", ta imbarkonte në tragetin e linjës Durrës-Bari, për të udhëtuar dret Italisë.
Shtuar më 25/11/2013, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori